Popüler Bilim

Paylaşımlarımızı Telegram’dan Takip Edin!

Rasyonalist olarak, günümüzde medyadanın yarattığı bilgi kirliliğinin önüne geçip, sizlere doğru bilgiyi etkili bir şekilde ulaştırabilmek için çabalıyoruz. Bunun için günümüzde iletişimde sıklıkla kullanılan Telegram’da, “Rasyonalist – Bilim” adındaki telegram kanalımızı aktifleştirdik. Burada her günün APOD paylaşımını, güncel bilimsel gelişmeleri, yeni makalelerimizi ve duyurularımızı takip edebilirsiniz.

Kanal adresi: https://t.me/rasyonalistorg

Kanala katılmanız durumunda, katılımınız diğer kişilerce görülmeyecektir. Arzu etmeniz takdirinde anonim kalabilir ya da tartışmalara katılabilirsiniz.

Rasyonalist Ekibi

Rasyonalist

Rasyonalist anonim hesabı. Eskiden Rasyonalist üyesi olup ayrılan ya da dışarıdan yazı gönderenlerin içerikleri ile Rasyonalist ekibinin duyuruları yer almaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Reklamları Kaldırdık!

Tek bir amacımız var: Ülkemizdeki eğitim seviyesini yükseltmek.

Bu nedenle sizi rahatsız eden, dikkatinizi dağıtan ve okumanızı zorlaştıran reklamları tamamen kaldırdık. Lakin masraflarımızı karşılayıp, daha fazlasını yapabilmek için sizlerin bağışlarına ihtiyacımız var.

Bizimle ilgili daha fazlasını öğrenmek için, hakkımızda sayfamıza göz atabilir, bağışta bulunmak için Patreon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.