Popüler Bilim

Rasyonalist Bir İlki Gerçekleştiriyor! Siz de Katılabilirsiniz!

İlk defa Türkiye’den bir bilim platformu olarak Rasyonalist adına, dünyanın en büyük uluslararası astronomi kongresinde, Rasyonalist’in popüler astronomiye olan katkılarından bahsedeceğimiz bir sunum yapacağız! Bu sunum sayesinde hem ülkemiz adına bu alandaki sesimizi duyurmuş olacak hem de eğitim alanındaki tecrübelerimizi paylaşacağız. Bu noktada sizlerden bir ricamız var!

Bizi takip eden sizlerin, Rasyonalist’i nasıl gördüğünü ve değerlendirdiğini bilmek ve bunu herkesle paylaşmak istiyoruz. Kongrede sunacağımız sonuçlara, sizlerden gelen anket sonuçlarını da tarafsız bir biçimde ekleyeceğiz. Anket yalnızca 30 saniyenizi alacak kadar kısa ama bizi 30 yıl mutlu edecek kadar da etkili. Eğer katılırsanız, çorbada sizin de bir tuzunuz bulunmuş olacak ve bundan mutluluk duyacağız.
Bağlantı: Anket (Google Forms)

Bilgi: Anket sırasında hiç kimsenin bilgisi toplanmamaktadır. Objektif ve dürüst yanıt vermek gerekmektedir, bilimsel veride manipülasyon etik dışıdır. Eğer bizleri hiç tanımıyorsanız ve ilk defa duyduysanız, anketi doldurmamanızı rica ediyoruz.

AAS (American Astronomical Societ) 237, 10-15 Ocak tarihleri arasında internet üzerinden gerçekleştirilecek.

İlginiz için teşekkür ederiz.
Rasyonalist ekibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu