17 C
İstanbul
22 Ekim 2019

Başvuru Formu

Ögetay Kayalı

(Başvurular Şu Anda Kapalıdır)

Rasyonalist ailesine katılmak istiyorsanız, aşağıdaki başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunuz bize ulaştıktan sonra, eğer sonuç olumluysa size yedi (7) gün içerisinde dönüş yapılacaktır. Başvuruda aradığımız temel bazı kriterler bulunmaktadır, bunların hiçbirisi nihai bir kriter değildir ve başvurunuz bir bütün olarak değerlendirilir. Başlıca kriterler:

Liseyi bitirmiş olmak.
Üniversitenin ilgili bölümlerinde okuyor/okumuş olmak.
Alanına hakim ve tutkulu olmak.
İşiyle ilgilenebilecek zamana sahip olmak.

Türkçe’ye son derece hakim olmak.

Başvurunuz kabul edilmediği durumda, üç (3) ay sonra tekrar başvuruda bulunabilirsiniz. Bu aralıkta başvuranların başvuruları değerlendirilmeyecektir. Formu dürüstçe doldurmadığını tespit ettiğimiz kişiler bir daha başvuruda bulunamazlar.

Başvurunuza öz geçmişinizi, daha önceki çalışma örnekleriniz eklemeniz gerekmektedir. Neden bize katılmak istediğinizi açıkladığınız kısmın altında bu iki sekmeye bulabilirsiniz. Bu alanları iş başvurularında olduğu gibi usule uygun olarak doldurmanız önemlidir.

Doğum tarihiniz:

Daha önce sınıfta kaldınız mı?
KalmadımKaldım

İngilizce seviyeniz:
BilmiyorumYeni başladımOrtalamaOkuduklarımın çoğunu anlıyorumÇok iyi

Mevcut üniversite genel not ortalamanız (GNO):

Alttan aldığınız ders var mı? (Şu zamana kadar olan toplam olan sayıyı giriniz.)

Ekipte ne olarak yer almak istiyorsunuz? (Yazar, grafiker, çevirmen vb.)

Tramvay ikilemi hakkındaki düşüncelerinizi kısaca yazınız.

Dünyada bilime verilen önem ve sonuçları, insanlığın gelişimi, akılcılık, eğitim ve iyilik-kötülük kavramları üzerine bir kompozisyon yazınız.

Neden bizi tercih ediyorsunuz? Bu pozisyona başvurmaktaki amacınız nelerdir? Önümüzdeki bir sene içerisinde neler yapmayı hedefliyorsunuz?

Öz geçmişiniz (PDF formatında olmalı):

Önceki çalışmalarınız (PDF formatında olmalı):

Aşağıdaki kutucuğu onaylayarak, yukarıda verdiğim bilgilerin doğru olduğunu ve Rasyonalist'in kurallarını kabul ettiğimi onaylıyorum.
Onayla